WHATSAPP DESTEK
  • 0
  • 0

Hakkımızda

Merkezi İzmir’de bulunan firmamız, 10 yılı aşkın süredir devam eden çalışmalarımızdan edindiğimiz deneyim ve profesyonellik çerçevesinde Obezite Cerrahisi alanında aktif olarak lider konumda, küresel değerler ışığında başarılı hizmetler vermektedir. 

Sağlık alanında, 360 derecelik açıyla kazanmış olduğumuz bilgi, birikim ve tecrübelerimizi iş birliği içinde olduğumuz değerli hekimlerimiz ve diyetisyenlerimiz sayesinde geleceğe taşıyan ilerlemeler kaydediyoruz. Her zaman değer verdiğimiz, önemli sağlık çalışanlarının fikirlerini ve ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak, paylaşımlarımızı 2020 yılı itibariyle ‘’Sağlık için Vitabar’’ mottosuyla ileriye taşıdık.

Atmış olduğumuz bu inovatif adım sayesinde değerli müşterilerimize obezite sonrası takviye gıda ürünleri sunmaya başlamış bulunuyoruz. Günden güne genişleyen sağlıklı yaşam takviyeleri yelpazemizde, müşterilerimize daha iyi bir hayat sürmeleri için sunduğumuz;

  • Whey Protein
  • Multivitamin 
  • Metabolic Fire

gibi içerikleri özenle ve etkili yöntemler ışığında hazırlanan ürünlerimiz bulunmaktadır.

Vizyon ve misyonumuz doğrultusunda, ürün portföyümüzü geliştirmeye devam ediyoruz. Bu doğrultuda, müşterilerimizden aldığımız değerli fikir ve tavsiyeleri önemsiyoruz. Sağlığı ön plana alarak hayatına değer katmak isteyen herkesi fit ve iyi hissettirecek ürünler ile ürün portföyümüzü çeşitlendirme çalışmalarımızı sürdürüyoruz. 

İnsana saygılı hedeflerimiz, hayatınızı kaliteli bir biçimde güzelleştirecek bütünleşik çözümlerimizle sağlığınız için varız.